Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

КУРСЕВИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Quality Assurance Software Tester – Basic

Quality Assurance Software Tester – Basic

345
Software Quality Assurance and Software Tester е обемен и сеопфатен курс кој ќе ве научи се што треба да знаете за да станете Software Tester. Времетраење: 1 месец - 26 часа. Старт: 11.02.2020г. За плаќање во готово(целата сума одеднаш ) добивате 5% попуст.
ден 24.000,00
Слика на Quality Assurance Software Tester – Advanced (Automation testing)

Quality Assurance Software Tester – Advanced (Automation testing)

115
Software Quality Assurance and Software Tester е обемен и сеопфатен курс кој ќе ве научи се што треба да знаете за да станете Software Tester. Времетраење: 2 месеци - 52 часа. Старт: 15.01.2020г. и 03.03.2020г. За плаќање во готово (целиот износ во целост), добивате дополнителни 5% попуст. За пријава на Basic i Advanced добивате попуст и тоа по цена од 60.000 денари
ден 48.000,00
Слика на Курс за Web Development

Курс за Web Development

864
Забрзан курс за Web Development. Научете HTML5, CSS3 i JavaScript и научете како да изградите веб страна која има модерен дизајн и е респонзивна. Старт: 10.02.2020г. Времетраење: 50 часа. За пријава до 01.02.2020г. цената изнесува 27.000мкд Побрзајте, местата се ограничени.
ден 33.000,00 ден 27.000,00
Слика на Дигитален маркетинг

Дигитален маркетинг

15
До крајот на овој курс ќе знаете како да ја дефинирате вашата публика, да сетирате кампањи, да управувате со најзначајните маркетинг канали, како и да донесете сообраќај од истите, но и да ги анализирате добиените резултати. Ќе можете да ги спроведете истите чекори на работа или за вашите клиенти. Курсот е во времетраење од 34 часа, односно 2 месеци. 🔔 Почеток: 21.02.2020г. и 21.03.2020г.
ден 21.000,00 ден 17.850,00
Слика на Курс за WordPress

Курс за WordPress

13
Доколку сакаш да научиш да правиш веб страни без да имаш познавање од кодирање, тогаш си на вистинското место! Пријави се и научи да правиш веб страни преку WordPress! WordPress е open-source, односно бесплатен софтвер за увид и користење. Голем број на девелопери користат WordPress за креирање на сајтови и од истото заработуваат многу. Затоа доколку сакаш на едноставен начин да научиш а и истото лесно да роди со плод, пријави се на оваа обука! Курсот е во траење од 30 часа. Старт: 15.01.2020г.
ден 12.300,00
Курс за E-mail Маркетинг

Еднодневна обука за E-mail Маркетинг

903
Целта на оваа обука е да креираме заедничка Email Marketing кампања за вашиот/замислен бренд. Оваа обука е наменета за секој кој сака да се стекне со вештина за користење на Email Marketing, како една од најмоќните дигитал маркетинг алатки. Основни предзнаења не се потребни! 🔔 Почеток: 29.06.2019г. ⏰ Времетрање: 6 часа.
ден 2.000,00
Слика на Search Engine Optimization

Search Engine Optimization

2
SEO трикови кои ќе можете веднаш да ги примените во вашиот бизнис! Тридневна обука која е доволна за да можете сами да ги поставите основите за SEO. Старт 22.07.2019 18:00 ч.
ден 3.982,00
Инстаграм маркетинг

Инстаграм маркетинг

16
Калин, искусен во областа на социјалните медиуми ќе ви ги објасни сите технички работи поврзани со Инстаграм, а Викториа Лоба ќе ви покаже како таа стигнала до огромниот број на следбеници на нејзиниот профил, како изгледа животот како инфлуенсер и кои се нејзините омилени алатки и трикови за оваа моќна социјална мрежа. Обуката е во времетраење од 2 дена, 5 часа. ✓Старт: 08.07.2019 и 10.07.2019 година, 18:00ч.
ден 2.546,00
Слика на Copywriting

Copywriting

3
Уморни сте од секојдневниот и веќе здодевен начин на продажба, сакате да ја зголемите продажбата, да дојдете до повеќе потенцијални клиенти, да бидете препознатливи, впечатливи? Доколку одговорот е ДА, oвој курс е токму за вас или вашиот вработен. Курсот е со времетраење од 3 дена, вкупно 9 часа. Почеток: ✓Старт 06.05.2019 година, 18:00ч.
ден 4.500,00
Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC

8
Доколку сакате да научите професионално да обработувате фотографии, креирате дизајни, илустрации и слично, тогаш овој курс е токму за вас! Траење на курсот: 30 часа
ден 12.000,00 ден 7.000,00
Еднодневна обука за Дигитален Маркетинг

Еднодневна обука за Дигитален Маркетинг

160
Обуката за дигитален маркетинг ви обезбедува вовед во клучните предности на дигиталниот маркетинг. Времетраење на обуката: 6 часа. Локација: Скопје 02.11.2019
ден 2.000,00
Слика на Facebook Marketing

Facebook Marketing

133
Ако се прашувате себеси: Како можам да го користам Фејсбук, за да најдам нови клиенти? Како можам да достигнам илјадници луѓе секој ден? Како да креирам супер оптимизирани групи на Фејсбук страници за мојот бизнис? И како можам да ги монетизирам групите, за да можам да ги понудам своите производи и услуги на мојата заедница? Како можам да ги оптимизирам моите Фејсбук реклами за да ги зголемам резултатите и да заштедам пари? Овој Фејсбук курс е за вас! Старт: 03.06.2019 Времетраење: 10 часа - 5 дена по 2 часа
ден 4.500,00
Слика на Графички дизајн 3та рата

Графички дизајн 3та рата

151
ден 5.250,00
Слика на Java Development - Basic

Java Development - Basic

904
Јава е ултра популарен програмски јазик. Лесен за учење, доста ефикасен и примамлив. Јавата е независна од платформата и е објектно-ориентиран програмски јазик со кој можете да работите на секоја машина. Тој е Моделиран според C++, програмскиот јазик. ПРВ ДЕЛ 🔔 Почеток: 17.02.2020 ⏰ Времетрање: 20 часа
ден 30.000,00 ден 21.000,00
Слика на Java Development - Advanced

Java Development - Advanced

Јава е ултра популарен програмски јазик. Лесен за учење, доста ефикасен и примамлив. Јавата е независна од платформата и е објектно-ориентиран програмски јазик со кој можете да работите на секоја машина. Тој е Моделиран според C++, програмскиот јазик. ВТОР ДЕЛ 🔔 Почеток: 17.03.2020 ⏰ Времетрање: 35 часа
ден 50.000,00 ден 38.000,00
Слика на Курс за MySQL и PHP Development

Курс за MySQL и PHP Development

576
Со PHP Development можете добро да ги наплатите вештините во Web програмирањето. Доколку сте еден од тие кои сакаат да ги збогатат своите вештини и знаење а и тоа добро да го наплатат., тогаш оваа академија е токму за вас! Времетраење: 2 месеци - 50 часа, Почеток 25.03.2020г 10% ПОПУСТ ЗА УПИС ДО 14.02.2020г.
ден 50.000,00 ден 35.000,00
Python Developer

Python Developer - Basic

9000
Python програмскиот јазик доминира во споредба со другите јазици за програмирање како што се C, C ++ или Java. Python e објектно ориентиран со динамични функции. Тој е дизајниран од страна на програмерот Guido Van Rossum и е еден од најпопуларните програмски јазици ширум светот. 🔔 Почеток: 15.02.2020 ⏰ Времетрање: 30 часа + 10 часа изработка на проект.
ден 30.000,00 ден 15.000,00
Слика на ПРАКТИЧЕН ЕКСЕЛ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ

ПРАКТИЧЕН ЕКСЕЛ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ

Од 0 до Експерт за еден ден!!! На обуката ќе имате можност да поставувате прашања и да донесете EXCEL примероци од вашата рабoта и да добиете практични совети за нивно подобрување за време на обуката. Датум: 08.02.2020г. Времетраење: 8 часа
ден 3.500,00

Filter by:

Clear All
Min: ден 2.000,00 Max: ден 48.000,00
ден2000 ден48000