Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

АКАДЕМИИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Академија за Графички Дизајн

Академија за Графички Дизајн

908
Академијата е дизајнирана од нашите предавачи и е направена со цел да биде доволно едноставна за почетниците но и доволно обемна за да ве припреми за кариера како графички дизајнер. 🔔 Почеток: 15.07.2020г. ⏰ Времетрање: 16 недели, 90 часа. 👉За плаќање во готово добивате 5% попуст. 💻 Потребно: Лап топ
ден 35.000,00 ден 28.260,00
Слика на Full Stack .NET Developer

Full Stack .NET Developer

907
За оваа академија не е потребно претходно знаење. Наменетa е за почетници кои се подготвуваат за кариера како софтверски инженер. Почеток: 25.06.2020г. Времетраење: Академијата е во траење од 90 часа (4 месеци). Начин на плаќање: На рати, со картичка или пак на фактура. За пријава во 31.05.2020 ја добивате академијата по намалена цена од 50.000,00 денари. За уплата во готово, добивате дополнителен 5% попуст! Побрзајте!
ден 56.000,00 ден 50.000,00
PHP Development

Академија за PHP Development

5686
Станете PHP Developer На оваа PHP програма ќе научите да конструирате, пишувате, дополнувате и одржувате интернет апликации во PHP. Ќе добиете знаење за програмирањето на напредните web апликации кои опфаќаат изработка на шопови, интернет портали, форуми, страни специјализирани за социјални мрежи како (Facebook, YouTube). Изработете софтвер по сопствена мерка. Програмерите на PHP web апликацијата изработуваат софтвер кој го убрзуваат, олеснуваат и создаваат поврзувањето со web и интернетот воопшто, како и електронското работење (e-Business). Во нивната работа постојано е потребно развивање на напредни апликации како и одржување на постоечките. Времетраење: 100 часа Почеток: 10.06.2020
ден 83.000,00 ден 62.000,00
Слика на Академија за Quality Assurance Software Tester

Академија за Quality Assurance Software Tester

345
Quality Assurance Software Tester е обемна и сеопфатна академија која ќе ве научи се што треба да знаете за да станете Software Tester (Manual & Automation). Времетраење: 78 часа. Старт: 15.07.2020г. Цената за пријава до 30.06.2020г. изнесува 60.000мкд. За плаќање во готово, добивате дополнителни 5% попуст.
ден 72.000,00 ден 60.000,00
Слика на Академија за Web Design

Академија за Web Design

Модерна и атрактивна веб страница е од клучно значење доколку сакате да бидете во чекор со светот. До крајот на 2024тата година се очекува пораст на побарувачката на Web Design девелопери за цели 27%. Доколку сакате да станете Web Designer оваа Академија е идеална за вас. Времетраење: 90 часа. Старт: 10.07.2020 Работиме во мали групи од 4-8 студенти. Цената со попуст е за пријави до 30.06.2020г.
ден 56.000,00 ден 50.000,00

Filter by:

Clear All
Min: ден 28.260,00 Max: ден 62.000,00
ден28260 ден62000