Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'different academy'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Еднодневна обука за Дигитален Маркетинг

Еднодневна обука за Дигитален Маркетинг

160
Обуката за дигитален маркетинг ви обезбедува вовед во клучните предности на дигиталниот маркетинг. Времетраење на обуката: 6 часа. Локација: Скопје 02.11.2019
ден 2.000,00
Слика на Курс за WordPress

Курс за WordPress

13
Доколку сакаш да научиш да правиш веб страни без да имаш познавање од кодирање, тогаш си на вистинското место! Пријави се и научи да правиш веб страни преку WordPress! WordPress е open-source, односно бесплатен софтвер за увид и користење. Голем број на девелопери користат WordPress за креирање на сајтови и од истото заработуваат многу. Затоа доколку сакаш на едноставен начин да научиш а и истото лесно да роди со плод, пријави се на оваа обука! Курсот е во траење од 30 часа. Старт: 25.04.2020г.
ден 12.300,00