Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'differentacademy'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Дигитален маркетинг

Дигитален маркетинг

15
Времетраење - 34 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 078/399-947 и 076/336-666 🔔 Почеток: 10.06.2021г. Цена за пријава до 20.05.2021г. - 18.900 денари Цена за пријава од 21.05.2021г. - 21.000 денари За уплата во готово добивате дополнителни 5% попуст.
ден 21.000,00 ден 18.900,00