Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

АКАДЕМИИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Академија за Графички Дизајн

Академија за Графички Дизајн

908
Времетраење - 90 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 078/399-947 и 076/336-666 🔔 Почеток: 01.07.2022 и 05.09.2022г.
ден 35.000,00
Слика на Full Stack .NET Developer

Full Stack .NET Developer

907
Времетраење - 120 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 076/336-666 и 078/399-947. 🔔 Почеток: 05.09.2022г.
ден 75.600,00
.NET Full Stack

.NET Full Stack Рата

ден 5.000,00
PHP Development

Академија за PHP Development

5686
Времетраење - 100 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 078/399-947 и 076/336-666 🔔 Почеток: 01.03.2022г.
ден 83.000,00
Слика на Академија за Quality Assurance Software Tester

Академија за Quality Assurance Software Tester

345
Времетраење - 78 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 078/399-947 и 076/336-666 🔔 Почеток: 09.05.2022
ден 72.000,00
Слика на Академија за Web Design

Академија за Web Design

9
Времетраење - 90 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 078/399-947 и 076/336-666 🔔 Почеток: 01.07.2022г. и 05.09.2022г.
ден 56.000,00

Filter by:

Clear All
Min: ден 5.000,00 Max: ден 83.000,00
ден5000 ден83000