Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

АКАДЕМИИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Академија за Графички Дизајн

Академија за Графички Дизајн

908
Академијата е дизајнирана од нашите предавачи и е направена со цел да биде доволно едноставна за почетниците но и доволно обемна за да ве припреми за кариера како графички дизајнер. 🔔 Почеток: 10.03.2020г. ⏰ Времетрање: 16 недели, 90 часа. 👉За плаќање во готово добивате 5% попуст. 💻 Потребно: Лап топ
ден 35.000,00 ден 29.750,00
Слика на Full Stack .NET Developer

Full Stack .NET Developer

907
За оваа академија не е потребно претходно знаење. Наменетa е за почетници кои се подготвуваат за кариера како софтверски инженер. Почеток: 22.03.2020г. Времетраење: Академијата е во траење од 120 часа (5 месеци). Начин на плаќање: На рати, онлајн во готово, на фактура или пак на трансакциска сметка. За рана пријава за мартовската академија до 10.02.2020г. добивате попуст од 15%! За уплата во готово, добивате 5% попуст! Побрзајте!
ден 74.700,00 ден 63.400,00
PHP Development

Академија за PHP Development

5686
Станете PHP Developer На оваа PHP програма ќе научите да конструирате, пишувате, дополнувате и одржувате интернет апликации во PHP. Ќе добиете знаење за програмирањето на напредните web апликации кои опфаќаат изработка на шопови, интернет портали, форуми, страни специјализирани за социјални мрежи како (Facebook, YouTube). Изработете софтвер по сопствена мерка. Програмерите на PHP web апликацијата изработуваат софтвер кој го убрзуваат, олеснуваат и создаваат поврзувањето со web и интернетот воопшто, како и електронското работење (e-Business). Во нивната работа постојано е потребно развивање на напредни апликации како и одржување на постоечките. Времетраење: 100 часа Почеток: 10.02.2019
ден 83.000,00 ден 62.000,00

Filter by:

Clear All
Min: ден 29.750,00 Max: ден 63.400,00
ден29750 ден63400