Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'јава'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Java Development

Java Development

904
Јава е ултра популарен програмски јазик. Лесен за учење, доста ефикасен и примамлив. Јавата е независна од платформата и е објектно-ориентиран програмски јазик со кој можете да работите на секоја машина. Тој е Моделиран според C++, програмскиот јазик. 🔔 Почеток: 17.07.2020 ⏰ Времетрање: 55 часа За рана пријава до 30.06.2020г., цената изнесува 49.000мкд.
ден 60.000,00 ден 49.000,00