Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'trening'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Курс за WordPress

Курс за WordPress

13
Доколку сакаш да научиш да правиш веб страни без да имаш познавање од кодирање, тогаш си на вистинското место! Пријави се и научи да правиш веб страни преку WordPress! WordPress е open-source, односно бесплатен софтвер за увид и користење. Голем број на девелопери користат WordPress за креирање на сајтови и од истото заработуваат многу. Затоа доколку сакаш на едноставен начин да научиш а и истото лесно да роди со плод, пријави се на оваа обука! Курсот е во траење од 30 часа. Старт: 25.04.2020г.
ден 12.300,00