Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'wordpress'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Курс за WordPress

Курс за WordPress

13
Времетраење - 30 часа, 2 пати неделно по 3 школски часа Тел. за контакт: 078/399-947 и 076/336-666 🔔 Почеток: 10.05.2021г. Цена за пријава до 20.04.2021г. - 12.500 денари Цена за пријава од 21.04.2021г. - 15.000 денари За уплата во готово добивате дополнителни 5% попуст.
ден 15.000,00 ден 12.500,00